Переможець турніру - команда “Аякс”.

17-18 квітня у Здолбунові проходив турнір з міні-футболу пам’яті видатного футбольного тренера і просто чудової людини Вадима Андрійовича Мельникова. Організаторами турніру виступили Микола Соловей та голова районної федерації футболу Сергій Милян. Підтримати змагання зголосились Союз молоді регіонів України та Єдиний Центр.
Ставши вже традиційним, турнір зібрав 7 команд із Здолбунівського району та м. Рівне. На чудовому штучному майданчику ДЮСШ два дні було “гаряче”. Змагання проходили за коловою системою, що дозволяло кожній команді зіграти проти всіх суперників і виявити дійсно найсильнішого.


Вже в перший день стало ясно, що за чемпіонство боротимуться 3 команди Здолбунівського району - «Аякс», ПП «Волинь» та християнський футбольний клуб «Джерело». Незважаючи на дещо нижчий рівень майстерності інших команд, всі матчі були цікавими та безкомпромісними. Футболісти «Аяксу», перемігши суперників у перших чотирьох своїх зустрічах, а згодом і у п’ятій, очікували в останньому турі «чемпіонського матчу» проти команди ПП «Волинь». Але футбол тим і цікавий, що він непередбачуваний… ХФК «Джерело» несподівано втрутився в цю суперечку, обігравши ПП «Волинь» з рахунком 7:5. Маючи в своєму пасиві поразку від «Аяксу», він забезпечив собі як мінімум третє місце.
Остання гра турніру мала особливу інтригу. ХФК «Джерело», відігравши всі матчі, зосередився на підтримці «Аяксу» в зустрічі проти ПП «Волинь», адже тільки програш останньої забезпечував йому друге місце. В свою чергу «Волинь» мала вигравати в «Аяксу» з різницею більше 7 м’ячів. Гравці «Аяксу» вирішили не робити інтриги та переконливо перемогли своїх суперників з рахунком 7:4.
Задоволеними залишились всі учасники та вболівальники. Чудова погода, приємна компанія людей справді небайдужих до футболу, цікаво проведений час, згадка про видатного здолбунівського тренера – все це стало вже традиційним для турнірів, які проводяться в Здолбунові.
Ірена БОРОВЕЦЬ.

Comments are now closed for this entry