27 лютого цього року на базі фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” пройшов особисто-командний чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 22 прихильники спорту, які представляли 11 команд.
В особистій першості перемогу виборов юний спортсмен Віталій Должанський, друге місце посів Володимир Кравчук, третє - Юрій Маркоч. У командному заліку перемогла команда “Должанських” (Віталій та Ярослав Должанські), срібло завоювала команда с. Дермань (Юрій Кирилюк, Володимир Кравчук), бронзовим призером чемпіонату стала команда локомотивного депо (Юрій Маркоч, Володимир Расінчук).
Переможці та призери чемпіонату в особистому та командному заліках були нагороджені кубками, медалями, грамотами і грошовими винагородами сектору у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.
Організатори змагань висловлюють подяку колективу ФСК “Локомотив” за надане приміщення та інвентар для проведення змагань.