21-22 березня на базі Здолбунівського фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” за фінансової підтримки територіального профспілкового комітету Рівненської дирекції залізничних перевезень відбувся ІV шаховий турнір пам’яті Героя України Г. М. Кірпи.      Відкриття змагань пройшло в урочистій обстановці в присутності учасників турніру та шанувальників шахів, які прийшли підтримати своїх колег і друзів. Зі щирими побажаннями звернувся до шахістів начальник ФСК “Локомотив” М. О. Шевченко, добрими словами згадав він колишнього міністра транспорту і зв’язку України, генерального директора Укрзалізниці Г. М. Кірпу, пам’ять якого вшанували хвилиною мовчання.
     У турнірі взяли участь представники різних вікових груп. Найстаршому шахісту змагань – Борису Омеляновичу Макарцю виповнилося 74 роки, а наймолодшому – учню І курсу Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Петру Гладкевичу – 16.
     Турнір пройшов цікаво й інтригуюче. Багато шахових партій відбулись на високому професійному рівні.      До останнього туру тривала напружена боротьба за перемогу. Найцікавішою виявилась партія за ІІ місце - між Петром Борисюком (вузлова лікарня) та Володимиром Бейдою (ВЧД-7). Під час гри позиційну перевагу мав перший, але в кінці партії він допустив помилку, чим і скористався його суперник.
     Результати турніру наступні: Олег Прокопчук – І місце, Володимир Бейда – ІІ місце, Борис Макарець – ІІІ місце. Переможцю вручили перехідний кубок, диплом та грошову винагороду, учасникам – дипломи і грошові винагороди.
Микола Шевченко,
директор ФСК “Локомотив”.

Comments are now closed for this entry