Переможець турніру Вадим Черняк.

На справжнє спортивне свято перетворився турнір з боксу пам’яті Героя України, колишнього Міністра траспорту та зв’язку України Г. М. Кірпи, який відбувся у ФСК “Локомотив”. Сюди з’їхались юні боксери зі Львова, Хмельницького, Нетішина, Борислава, Рівного, Дубно. Брали участь в цих спортивних поєдинках і боксери Здолбунова та Копиткова.
Заступник голови районної ради Яків Мельник, який взяв участь в урочистому відкритті турніру, розповів учасникам змагання про добрі й подвижницькі справи Георгія Кірпи, привітав їх із спортивним святом та побажав безкомпромісних перемог.


З привітальним словом до юних боксерів також звернувся заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту обласної держадміністрації Микола Дудуладенко.
Протягом усіх трьох днів у турнірі відзначались боксери Львова і Хмельницького, Нетішина, Здолбунова, Копиткова. Особливо впевнено почувалися на ринзі наші земляки Дмитро Матящук, Іван Колабський, Олег Болотнюк, Руслан Ющук, Вадим Черняк. Кожен з них у двобоях із суперниками виборов перше або друге місця.
Переможців турніру нагороджували дипломами і медалями заступник голови районної ради Яків Мельник та заслужений працівник фізичної культури України Анатолій Соляр.
Євген Шилан.
Фото автора.

Учасники турніру - наші земляки.

Comments are now closed for this entry