Напередодні різдвяних свят завершився 14-й відкритий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика, який тривав півтора місяці. З кожним роком його популярність зростає, збільшується кількість команд, стає престижем пройти якомога далі на стадії плей-оф, не говорячи вже про перемогу у чемпіонаті. Заявки на участь в ньому подали 32 команди, що є абсолютним рекордом за всі роки проведення турніру. Про рівень міні-футбольного чемпіонату свідчить той факт, що багато гравців, які беруть у ньому участь, у весняно-осінній період “великого футболу” відіграють головні ролі у провідних командах чемпіонатів та першостей Рівненської області. Наводимо технічні дані виступів команд у групах (див. таблиці).


Після групових змагань до наступного етапу виходило по чотири команди, при цьому ті з них, які зайняли в групах перші місця, а також дві других команди з груп “А” і “B” продовжували змагання зі стадії 1/8 фіналу, всі інші – з 1/16 фіналу. Звичайно, за накалом боротьби матчі відрізнялись один від одного, але прагнення до перемоги проявила кожна з команд. Далі наводяться технічні результати матчів:

1/16 фіналу
ЕКСПРЕС – METRO 1:3
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА – ФК ГЕРМАНІЯ-2 4:1
ФК СОКІЛ – ФК КВАСИЛІВ 0:2
ЗЕНІТ – ГОРОДИЩЕ 6:0
ОЛІМПІК – АРСЕНАЛ 0:1
ПАРТІЯ ЛИТВИНА – ХФК ДЖЕРЕЛО 4:2
АТЛАНТІК – ФК МІЗОЧ 1:2
ХАОС – НЕГРИ 0:2

1/8 фіналу
METRO – ФК ВОЛИНЬ 0:1
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА – ВАГОННЕ ДЕПО 0:2
ФК КВАСИЛІВ – DEPORTIVO ITALIANO 1:2
ЗЕНІТ – ZIMAR 1:1
п/п 3:1
АРСЕНАЛ – ФК ГЛИНСЬК 3:1
ПАРТІЯ ЛИТВИНА – MS-13 6:0
ФК МІЗОЧ – БУДЬМО 0:4
НЕГРИ – ФК ГЕРМАНІЯ-1 2:5

1/4 фіналу
ФК ВОЛИНЬ – ВАГОННЕ ДЕПО 1:1
п/п 4:3
DEPORTIVO ITALIANO – ЗЕНІТ 0:11
АРСЕНАЛ – ПАРТІЯ ЛИТВИНА 2:6
БУДЬМО – ФК ГЕРМАНІЯ-1 1:5
1/2 фіналу
ФК ВОЛИНЬ – ЗЕНІТ 2:2
п/п 2:4
ПАРТІЯ ЛИТВИНА – ФК ГЕРМАНІЯ-1 0:1

Матч за 3 місце
ФК ВОЛИНЬ – ПАРТІЯ ЛИТВИНА 3:1

ФІНАЛ
ЗЕНІТ – ФК ГЕРМАНІЯ-1 1:7

По завершенні чемпіонату команди, які зайняли 1-4 місця, були нагороджені кубками, дипломами, медалями, грошовими преміями. Індивідуальні кубки отримали: кращий бомбардир – Юрій Гриценко (Партія Литвина) – 15 забитих м’ячів, кращий воротар – Олексій Дем’янець (Партія Литвина), кращий гравець – Богдан Новак (ФК Германія-1). Нововведенним кубком “Приз глядацьких симпатій” нагороджена команда ФК “Кошатів”. Грамотами були відзначені палкі вболівальники та ветерани футболу. Від районної федерації футболу, від суддівської колегії велику подяку за організацію та надання спортивної споруди висловлюємо директору Здолбунівського ліцею Р. І. Шевчуку. Щирі слова вдячності за надання фінансової допомоги висловлюємо голові Здолбунівської районної організації ВО “Батьківщина” О. Є. Дацюку та депутату обласної ради, керівнику громадської приймальні народного депутата України В. А. Дончака Н. С. Путіліній.
Здолбунівська районна федерація футболу вітає всіх шанувальників футболу з Новим 2010 роком, з різдвяними святами. Здоров’я, любові та всього вам найкращого.
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської
районної федерації футболу.


Comments are now closed for this entry