У спортивному залі ФСК «Локомотив» 28-30 квітня відбувся відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу серед юнаків 2003-2006 років народження. Здолбунівська команда була представлена вихованцями Віктора Пет­ровича Мазура.
Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Антон Коваль, Андрій Тищенко, Артем Кузьменчук, Олег Скорий, Кирил Гусар, Ілля Степаненко, Дмитро Харчук, Денис Ткачук та Тимофій Терещук.
Срібні медалі чемпіонату завоювали Олексій Міщук, Сергій Хлопек, Мирослав Купер, Єгор Мельник, Артем Стецюк, Даніель Беднарчук та Владислав Кулеша.
Також у залі ФСК «Локомотив», але 28-29 квітня, відбувся чемпіонат Рівненської області з боксу серед юніорів 2001-2002 років народження. Наш район на цій першості представляли чотири вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради, троє з них стали чемпіо­нами.


Так, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Петро Харчук у ваговій категорії до 52 кг упевнено технічним нокаутом переміг свого суперника з Дубровиці, а в фіналі, за явної переваги - Юрія Капралова з Рівного.
Учень Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту Назар Федець у ваговій категорії до 60 кг, також достроково, переміг своїх суперників.
А от учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Юрій Кравцов у ваговій категорії до 66 кг, за одноголосним рішенням суддів, переміг свого суперника з м. Сарни.
Щиро радіємо успіхам наших боксерів та бажаємо їм нових спортивних здобутків.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
директор ДЮСШ
Здолбунівської районної ради,
майстер спорту України
з важкої атлетики.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити