Команда важкоатлетів ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області.

У місті Березне 11-12 березня цього року відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат до 15 років. Здолбунівщину на цих змаганнях представляли 16 вихованців відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради.
Перший цьогорічний старт для спортсменів виявився вдалим. Чемпіонами області серед юнаків та дів­чат до 15 років стали учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Дмитро Ленгутін (в/к до 28 кг), учень ЗОШ І ст. № 7 Ярослав Муд­рий (в/к до 32 кг), вихованці Здолбунівської гімназії Анд­рій Гаврищак (в/к до 38 кг), Павло Крашановський (в/к до 41 кг) та Василь Устименко (в/к до 50 кг), учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин (в/к до 45 кг).


Срібними призерами чемпіонату стали учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Герміона Кулеша (в/к до 32 кг), учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський (в/к до 41 кг) та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Владислав Зеленюк (в/к до 38 кг).
Бронзові нагороди змагань вибороли учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов (в/к 32 кг) та учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша (в/к понад 69 кг).
Серед дорослих чемпіо­ном області став майстер спорту України Дмитро Марчук (в/к до 77 кг). Срібна медаль у Максима Олісієвця (в/к до 69 кг). Бронзові нагороди завоювали учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Андрій Ковалець (в/к до 62 кг) та Іван Олісієвець (у в/к до 69 кг).
Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Григорович Гордійчук, тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергій Володимирович Астахов та тренер-викладач, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Володимирович Марчук.
Дирекція ДЮСШ
Здолбунівської районної ради
Рівненської області.

Comments are now closed for this entry