Команда “Гімназія-ДЮСШ” (м. Здолбунів) з тренером та вболівальниками.

У сезоні 2015-2016 року у футболістів «Гімназія-ДЮСШ» була нагода здобути чемпіонство у першос­ті дитячо-юнацької ліги Рівненської області в першій лізі серед юнаків 2000-2001 р. н. Надію на це давав успішний виступ у підгрупі «Б» фінального етапу. Проте сподівання вболівальників не справдилися.
Фінальна гра відбулася 23 червня у Радивилові на стадіоні «Колос» між футболістами-гімназистами та місцевими спортсменами КДЮСШ. На мій погляд, на фінальне протистояння наші футболісти вийшли зібраними, з бажанням перемогти.
Перший тайм минув у рівній, безкомпромісній боротьбі між суперниками і завершився нульовою нічиєю. Протягом 35 хвилин футболісти подали по два кутових, до десяти разів пробивали по воротах. На жаль, в жодному з моментів гімназисти не використали свій шанс забити гол.

Після перерви, на 36-й хвилині, за те, що у штрафному майданчику штовхнули радивилівського гравця, суддя призначив пенальті, яке господарі поля й реалізували. Після пропущеного гола долю фіналу було вирішено фактично за 5 хвилин (48-53 хв.). Радивилівські футболісти повели в рахунку 3:0. Пізніше здолбунівчани пропустили і четвертий гол.
Тренер «Гімназії-ДЮСШ» Ігор Пархомчук зробив перестановку в ланках на полі - вивів уперед захисника Миколу Гайдучика, а також провів заміну футболістів. Узявши на себе ігрову ініціативу, Микола двічі вразив ворота радивилівців (57 і 70+3 хв.). Поєдинок завершився з рахунком 2:4 на користь господарів поля.
Як зауважив Ігор Пархомчук, нашій команді в цьому матчі забракло вольових якостей. Футболісти не виклались у грі на пов­ну силу. Вони не проявили характеру, прагнення боротися до кінця і перемогти. Хлопці в другому таймі просто здалися.
І все ж таки наші гімназисти успішно пройшли весь футбольний марафон та поступились лише у фінальній зустрічі юнакам з радивилівської КДЮСШ. Заступник голови Рівненської обласної федерації футболу Олексій Гладков і головний спеціаліст дитячо-юнацького та масового футболу Рівненської області федерації футболу Євген Донцов після завершення поєдинку вручили футболістам «Гімназії-ДЮСШ» та їхньому тренеру дипломи і медалі за друге місце в чемпіонаті області з футболу. Нагороди отримали: Микола Гайдучик, Віталій Горковчук, Святослав Горчак, Олександр Гугайло, Володимир Гуральчук, Андрій Жовтанюк, Петро Капітула, Назар Коник, Давид Конд­ратюк, Володимир Левчун, Артем Лінгарт, Сергій Матеюк, Іван Мельник, Дмитро Осадчий, Микола Сержанюк, Ігор Чичик, Микола Щенін та Ігор Пахомчук.
Вручили відзнаки і переможцю фінального матчу - команді КДЮСШ
(м. Радивилів).
У поєдинку за ІІІ-ІV місця у місті Дубно зійшлися команди «Кристал-ДЮСШ» (м. Дубно) і «ОДЕК-Рівненський район», які посіли другі місця у фінальних підгрупах «А» і «Б». Матч завершився з рахунком 4:2 на користь дубнівчан, які й вибороли бронзу чемпіонату області з футболу.
Отже, в сезоні 2015-2016 рр. в І лізі для юнаків 2000-2001 р. н. у змаганнях першості ДЮФЛРО команди розмістилися в наступному порядку: