На футбольному полі здолбунівського стадіону «Локомотив» 8 червня відбулися останні перенесені матчі 17 туру учасників чемпіо­нату ДЮФЛРО сезону 2015-2016 рр. першої ліги групи «Центр» між молодшими і старшими футболістами «Гімназії-ДЮСШ» (м. Здолбунів) та ДЮСШ смт Гоща. По-різному провели свої матчі наші юнаки у своїх вікових групах.
Молодші гімназисти не змог­ли дати відсіч гощанським спортсменам. Гості не відчули опору здолбунівчан.
Лише половину першого тайму гімназисти вдало захищались. Проте на 14 і 28-й хвилинах гощанці все-таки вразили ворота господарів. Ще тричі побував м’яч у воротах гімназистів у другому таймі. Провальними були для «Гімназії-ДЮСШ» 35, 39 і 46 хвилини матчу. Підсумок гри - 5:0 на користь футболістів ДЮСШ смт Гоща.

У підсумку молодші гімназисти - дебютанти турніру - зайняли 7 місце серед 10 команд, які брали в ньому участь у цій віковій групі, і не потрапили до фінальної частини змагань. Але ж це - перший старт молодших юнаків в обласних змаганнях. У сезоні 2015-2016 рр. за два кола у 18 матчах вони здобули 6 перемог, 2 матчі завершили внічию і програли 10 поєдинків. У сумі набрали 20 очок (у першому колі - 7, у другому - 13). На жаль, команда має мінусову різницю забитих і пропущених м’ячів (забито 27, пропущено аж 54). Проте тренер молодших гімназистів Володимир Морозов зі своїми вихованцями з оптимізмом дивляться в майбутнє і сподіваються на кращі спортивні досягнення в новому футбольному сезоні та вищі турнірні місця в обласних першостях.
Старші гімназисти того дня не спромоглися забити хоча б один м’яч у ворота команди ДЮСШ смт Гоща. Маючи територіальну й ігрову перевагу над суперником, здолбунівчани завершили поєдинок рахунком 0:0. Але здобуте одне очко забезпечило «Гімназії-ДЮСШ» першу позицію в групі «Центр». А це - вагомий здобуток тренера Ігоря Пархомчука на цьому етапі змагань. На проміжному фініші цього сезону старші гімназисти виграли 7 матчів, 3 поєдинки звели внічию і зазнали лише 2 поразки (у виїзних поєдинках в Корці та Оржеві). Усього здолбунівчани за сезон набрали 24 очки. У 12 проведених іграх у ворота суперників забили 30 м’ячів і пропустили у свої лише 10.
Уже сформовано фінальні групи першості Рівненської області серед юнаків. Здолбунівські гімназисти продовжать боротьбу за обласне чемпіонство з другою командою з групи «Південь» - «КАМАзік» (с. Острожець) і з третьою командою групи «Центр» - «ОДЕК» (смт Оржів).
До другої фінальної групи потрапили переможець групи «Південь» команда «Кристал» ДЮСШ (м. Дубно), друга команда групи «Центр» - ДЮСШ (смт Гоща) та третя команда групи «Південь» - КДЮСШ (м. Радивилів).
Переможці груп зустрінуться у фінальному поєдинку, а другі команди боротимуться між собою за третє місце.
З 21 червня розпочнуться півфінальні поєдинки в Радивилові, та с. Острожець. А 23 червня в Радивилові відбудуться фінальний матч і поєдинок за третє місце.
Побажаймо ж нашим старшим гімназистам вдалих поєдинків у фіналі.