У Бущі відбулися футбольні змагання

Сонячного дня 22 травня у селі Буща відбувся міні-футбольний турнір, присвячений Дню матері. Участь у ньому взяли чотири команди – з Бущі, Стеблівки, Дермані та Мізоча. І в кожному матчі гравці демонстрували цікавий та безкомпромісний футбол.
Господарі майданчика в першому ж матчі створили міні-сенсацію, перемігши з рахунком 2:1 фаворита турніру - команду Мізоча, яка після цієї поразки так і не змогла оговтатись та зазнала ще двох нев­дач у наступних іграх. Кволо почавши змагання з поразки 0:2 від Стеблівки, команда Дермані, навпаки, зуміла знай­ти сили і до останнього претендувала на перемогу у турнірі. А ось головним героєм змагань стала непередбачувана Стеблівка. Перший матч – перемога 2:0, у другому – «суха» нічия з господарями, і нарешті останній матч…


Початок другого тайму, і рахунок стає 3:0 на користь команди з Мізоча, це при тому, що кожний матч складався з двох таймів по 15 хвилин. Для загальної перемоги команду зі Стеблівки не влаштовує навіть нічия. Але, зібравши волю у кулак, стеблівчани пішли у наступ на Мізоч та створили ней­мовірний «камбек», забивши 5 голів у ворота суперника і не пропустивши жодного м’яча. Фінальний сигнал арбітра, і команда Стеблівки - переможець турніру.
Підтримали футболістів фірма «Агроконсалт АБ», Бущанська сільська рада і районний депутат Володимир Ничипорук, тож команди-призери отримали кубки та матеріальні допомоги: 1 місце – 500 гривень, 2-3 місця – по 200 гривень. Індивідуальні призи отримали й кращі гравці: кращий бомбардир – Володимир Устянчук (Стеблівка), кращий воротар – Андрій Дубич (Буща), кращі у своїх командах – Андрій Устянчук (Стеблівка), Віталій Коваль (Дермань), Тарас Кирилюк (Буща), Андрій Прадош (Мізоч).
Після церемонії нагородження господарі турніру запросили усіх скуштувати дуже смачну уху, каву, чай та різноманітні солодощі. В організації частування посприяли колектив магазину «Вікторія» та Михайло Юськов. Хочеться сподіватися, що такі спортивні заходи на Здолбунівщині стануть традиційними.
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської РФФ.

Comments are now closed for this entry