Переможці і призери легкоатлетичного кросу.

Завершилась чергова спартакіада Рівненської області серед закладів професійно-технічної освіти. У цих змаганнях, що тривали від осені 2015-го до травня нинішнього року, взяли участь представники двадцяти навчальних закладів Рівного та майже всіх районів області. Честь нашого району відстоювали юні залізничники ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». І варто сказати, що вдалося їм це доволі непогано - друге загальнокомандне місце та одинадцять призових місць з чотирнадцяти можливих у різних видах.
Випередити здолбунівчан вдалося лише команді Рівненського професійного ліцею, третіми стали спортсмени Рівненського ВПУ № 1, четверте і п’яте місця посіли команди рівненських навчальних закладів – ПЛСП № 5 і ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі відповідно. І лише далі в турнірній таблиці розмістились команди з районних центрів. Картина, коли лише наші хлопці та дівчата в змозі на рівних боротись з представниками обласного центру зберігається з року в рік, що свідчить про рівень спортсменів ВПУЗТ.


Найкраще ж в сезоні, що вже позаду, виступили дівчата-шахістки Тетяна Матвійчук і Оксана Нестерчук, а також майстри малої тенісної ракетки Дмитро Ящук та Олександр Подніжний, які стали чемпіонами області. Окрім цих перемог, було ще багато призових місць в баскетболі та волейболі, армреслінгу та легкій атлетиці, футболі та загальнофізичній підготовці, у здобуття яких свій вагомий внесок зробили Елла Грищук, Іванна Ровенчук, Дарина Токарчук, Володимир Дашкель, Іван Ференц, Іван Козачук, Микола Королюк, Артур Гудков, Володимир Гук та багато інших. Загалом Здолбунівське ВПУЗТ на змаганнях упродовж року представляли понад шістдесят учнів, дехто з них виступав одразу у двох видах спорту. А найбільше навантаження лягло на тендітні дівочі плечі – дванадцять юнок взяли участь у семи видах змагальної програми, тож не дивно, що Іванні Ровенчук, Еллі Грищук та Дарині Токарчук довелося протягом сезону виступати практично на усіх змаганнях, крім шахів. І дівчата, і хлопці витримали нелегкі навантаження, здолали майже всіх суперників та знову довели - спортсмени ВПУЗТ серед найкращих та найсильніших.
На жаль, цьогоріч не проводяться Всеукраїнські змагання серед закладів професійно-технічної освіти, де торік у складі збірних Рівненської області відзначились одразу вісім учнів Здолбунівського ВПУЗТ - вони здобули «бронзу» в легкоатлетичному кросі і стали чемпіонами України у волейболі серед юнаків.
Попри завершення чергового сезону спортивне життя юних залізничників триває – вони виступають на змаганнях та турнірах міського, районного рівня, постійно вдосконалюють свою майстерність у спортивних залах та на відкритих майданчиках і готуються до здобуття нових перемог.
Володимир КРАВЧУК,
керівник фізвиховання
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry