У понеділок, 16 травня, у 15 турі змагань учасників дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області серед команд групи
«Центр» молодші юнаки (2002-2003 р. н.) «Гімназії-ДЮСШ»
(м. Здолбунів) у виїзному матчі в
с. Бармаки зіграли з командою «Стандарт-Онікс» (м. Рівне).
З перших хвилин зустрічі здолбунівчани домінували на футбольному полі. А завдяки трьом точним ударам Дмитра Довгальця повели в рахунку. Перша половина гри завершилась перевагою наших юнаків - 3:1.
У другому таймі здолбунівські футболісти теж не залишили суперникам жодних шансів вирівняти гру. Розпочався справжній «голепад». Вдалі атаки завершувались черговими голами у ворота господарів. Учетверте відзначився Дмитро Дов­галець, двічі вразив ворота рівнян Ростислав Фальчук. Ще два голи на рахунку Максима Ядчука і Петра Цицюри. Отож, підсумковий розгромний рахунок - 8:1 на користь «Гімназії-ДЮСШ».
За календарем ігор молоді гімназисти знову зіграють на виїзді - з «Хіміком» (м. Рівне).