Сергій СМОЧЕК під час змагань.

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Участь у ньому взяли представники усіх областей України та міста Київ.
За збірну Рівненської області, у ваговій категорії до 77 кг, виступав вихованець Здолбунівської ДЮСШ, майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юнаків, студент РДГУ Сергій Смочек. У ривку він вирвав штангу вагою 145 кг, а в поштовху - 176 кг. У двоборстві сума склала 321 кг та забезпечила важкоатлету золоту медаль (до слова, цей результат перевищив норматив майстра спорту України на 46 кг).


Сергія Смочека зараховано до юніорської збірної України. Саме у складі цієї команди спортсмен готуватиметься вже до чемпіонату світу, кот­рий відбудеться в липні цього року у Грузії.
Фінансову підтримку для підготовки чемпіона надали міський голова Ігор Олександ­рович Ольшевський та депутати Здолбунівської міської ради.
Володимир ГОРДІЙЧУК,
заслужений тренер України, майстер спорту,
тренер Здолбунівської ДЮСШ з важкої атлетики.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити