Культурне і корисне дозвілля, активні заняття спортом є ознаками особистості, відповідної вимогам нашого часу. Але, на жаль, на сьогодні ситуація щодо культури і розвитку молоді невтішна та загострюється з кожним днем. На противагу такому становищу, прагнучи змін на краще, сільська молодь Здолбунівщини об’єднується навколо ідеї здорового дозвілля й провадження такого ж способу життя та активно її поширює. Не маючи необхідного для цього матеріально-технічного забезпечення, своїми силами організовує й проводить спортивно-масову роботу у громадах.


Приємними результатами цієї діяльності стало те, що на Здолбунівщині вже постійно проводяться спортивні змагання з волейболу та міні-футболу, в ході яких молодь має змогу реалізувати свої здіб­ності, обмінятися досвідом у сфері спорту з представниками інших територіальних громад.
Одні з таких змагань, а саме турнір з міні-футболу «Весна-2016», відбулися третього квітня цього року на території села Дермань Друга. За перемогу боролись на полі шість команд, зокрема з сіл Буща, Стеблівка, Дермань Перша, Дермань Друга та дві з селища Мізоч.
- Турнір «Весна-2016», присвячений річниці ДМКР «Ренесанс», став прикладом хорошої альтернативи негативним тенденціям молодіжного середовища. Дружній міні-футбол вдався на славу. Кожен з учасників вкот­ре довів собі та іншим, наскільки важливим і позитивним для всіх є здоровий спосіб життя. Добре попрацювали усі - команди і їх капітани, судді й ті, хто посприяв, аби змагання відбулись, - зазначив головний організатор турніру віце-президент ДМКР «Ренесанс» Володимир Павлович Ковальчук.
Усі команди-учасниці по завершенні турніру були нагороджені грамотами, а володарі перших трьох призових місць - колектив з смт Мізоч «КЛЮЧИК» (І місце), з с. Стеблівка (ІІ місце) та ще одна команда з смт Мізоч (ІІІ місце) - ще й грошовою підтримкою.
Підготував
Андрій ПЕЛАНТ,
с. Дермань Перша
На фото: під час турніру.

Comments are now closed for this entry