У рамках першого перенесеного туру Відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд сезону 2015-2016 років 21 лютого відбулася гра між молодою амбіційною командою ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області та командою ХАЕС з м. Нетішин. І хоча переможцями стали нетішинці, вдалося їм це нелегко.
Після першої половини гри рахунок був 24:27 на користь гостей з Нетішина. Третій період команда місцевої ДЮСШ провела досить непогано, програючи суперникам лише 8 очок. Але у четвертому періоді не змогла протиставити результативної гри досвідченішій нетішинській команді. Тож баскетбольний поєдинок завершився з рахунком 34:58 на користь ХАЕСівців.
Найрезультативнішими гравцями у складі команди ДЮСШ стали В. Яцюрик (18 очок), Д. Косюга та А. Орлов (по 6 очок), у команді ХАЕС м. Нетішин - О. Шевченко і В. Шевченко (по 14 очок), О. Фединчук (11 очок).


Наступна гра за участю команди ДЮСШ відбудеться у Здолбунові 1 березня 2016 року (проти БК “Здолбунів”).
Спортсмени ДЮСШ під керівництвом граючого тренера В. Л. Яцюрика роблять лише перші кроки у дорослому чоловічому баскетболі. Сподіваємось, що з кожною грою ця молода амбіційна команда ставатиме сильнішою та згуртованішою.
Відділ у справах молоді та спорту
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry