На базі фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” 20 лютого відбувся особистий чемпіонат Здолбунівського району з настільного тенісу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 25 спортсменів.
Спочатку тенісистів поділили на п’ять груп. А згодом по двоє кращих гравців з кожної групи увійшли до “десятки” для визначення переможців і призерів чемпіонату. Що й було зроблено, коли вже ці спортсмени зіграли між собою по колу.
Отож, володарем 1 місця і переможцем змагань став Андрій Гучок з Дермані Другої, 2 місце завоював здолбунівчанин Олександр Шпак, а 3 місце посів Юрій Гриценко, який теж мешкає у Здолбунові.


Переможців та призерів чемпіонату в особистому заліку нагороджено медалями і грамотами відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.
Організатори змагань висловлюють подяку колективу фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” за приміщення та інвентар, надані для проведення змагань.
Відділ у справах молоді
та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити