Олександра Харитонюк та Христина Потапчук.

У місті Кривий Ріг 18-23 січня цього року відбувся чемпіонат України з боксу серед дівчат-юніорок (U-16) та молоді (U-18). Брали участь у цих змаганнях і наші землячки Олександра Харитонюк з Івачкова та Христина Потапчук з Копиткового. Нині обидві ці юнки навчаються у Львівському державному училищі фізичної культури, Олександра в 11-му, а Христина - у 10 класі. Тренуються спортсменки і у Львові, в училищі, і, періодично, під керівництвом Володимира Миколайовича Мандзюка в Копитковому.
З чемпіонату України з боксу Христина Потапчук повернулась чемпіонкою - у фіналі вона перемогла суперницю із Запоріжжя (3:0) та виборола золото у ваговій категорії до 54 кг.
Вдало виступила і Олександра Харитонюк, яка боролась за перемогу у поєдинках боксерів вагової категорії до 57 кг. Спортивна удача була на її боці у двох із трьох проведених на змаганнях поєдинків, але дещо підвела у фінальному. В результаті Олександра, поступившись у фіналі боксерці з Харкова, стала володаркою другого місця і срібної медалі чемпіонату.
Як повідомив один з наставників спортсменок В. М. Мандзюк, нині дівчата розпочали підготовку вже до чемпіонату Європи, у квітні вони братимуть участь у спеціалізованому спортивному зборі. Тож щиро вітаємо наших землячок з перемогами і бажаємо їм нових високих здобутків.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry