Не так давно завершений відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Дмит­ровича Гайдучика був ювілейним - двадцятим. Як уже писала минулого тижня газета “Нове життя”, до трійки переможців чемпіонату увійшли команди «FC Germania» з смт Квасилів (І місце), «Експрес» зі Здолбунова (ІІ місце) та «Діана» з Мізоча (ІІІ місце). Але під час церемонії нагородження кращих учасників першості, що проходила після фінального матчу, було вшановано не тільки ці колективи, а й вручено чимало інших командних та індивідуальних і призів.
До речі, за фіналом футбольних баталій разом з вболівальниками спостерігали партнери Здолбунівської районної федерації футболу - генеральний директор та головний менеджер компанії GERA, відомої далеко за межами Рівненщини області як така, що професійно виготовляє форму, атрибутику та багато іншого для спорту. На церемонії вручення нагород були присутні заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов і начальник відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Гарбовський.
Усі команди-учасниці чем­піо­нату, а також додатково гравці, кращі у різних номінаціях, отримали ювілейні вимпели від компанії GERA. Призерам змагань (І-ІV місця) було вручено кубки, медалі (за ІV місце – «малі» бронзові), грошові винагороди.
А тепер про всі інші вручені командні та індивідуальні кубки й призи, їх отримали: «Баварія-99» - команда «Вікторія»; «Глядацьких симпатій» - «Експрес»; «Прогрес року» - команда «Б-52»; «Футбольної інтернаціональності» - «FC Germania»; «Вдалий дебют» - команда «Білашів»; «Багаторічна стабільність» - команда «Zimar-Gas»; «Жага до перемоги» - «Хемп-01»; «Останній момент» - команда «Шкільна»; «Кращий бомбардир» (за додатковими показниками в боротьбі з Юрієм Гриценком «Експрес») - Володимир Гайдук з «FC Germania»; «Завжди на пульсі» - Максим Олексенко з «Ямайки»; «Найекстравагантніший гравець» - Олег Ягелюк з «Євро-Цементника»; «За відданість футболу» - Віктор Дубич з «Темпу»; «Найрізноплановий гравець» - Богдан Савчук («Діана»); «Найкорисніший гравець» - Сергій Лащенков («Експрес»); «Кращий воротар» - Юрій Кособуцький з «FC Germania»; «Кращий гравець» - Олександр Гергелюк («FC Germania»); медаль «Добровільний волонтер чемпіонату» - Михайло Копоть («ДЮСШ-Шкільна-2»).
Відомий футбольний тренер та спортивний функціонер Анатолій Кравчук надав власні призи - футбольну професійну атрибутику, яку вручили (за його побажанням) найстаршим діючим на чемпіонаті ветеранам футболу, двом Ярославам – Данчуку «FC Germania-2» і Вернюку «ФК Глинськ».
Детальніше - на офіційному сайті Здолбунівської РФФ:
zrff.com.ua
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської
РФФ.

Comments are now closed for this entry