Вісімнадцятий традиційний різдвяний шаховий турнір пам’яті Гната Микитюка відбувся 8-9 січня 2016 року у приміщенні дитячої бібліотеки м. Здолбунів. У турнірі взяли участь 28 шахістів різних вікових категорій зі Здолбунова, Рівного, Острога та Рівненського району.
Перемогу у турнірі та перехідний іменний кубок здобув Юрій Кошмак, друге місце виборов Йосип Борзенко, третім став Олег Прокопчук.
Переможцям вручили медалі, грамоти та грошові призи. Також було відзначено
найстаршого шахіста - здолбунівчанина Михайла Коломійчука (1926 р. н.) та наймолодшого учасника змагань - вихованця шахового гуртка «Фаворит» Петра Григорука (2000 р. н.).

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити