На базі обласного цент­ру «Інваспорт» 12 грудня відбувся чемпіонат Рівненської області з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху. Здолбунівщину на цих змаганнях представляв вихованець підліткового клубу за місцем проживання «Повір у себе», учень Здов­бицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Дмитро Грабінов (на фото).
У фіналі Дмитро зіграв з шахістом з Гощанського району. Ця партія була вирішальною для нашого спортсмена, оскільки він поступався супернику лише на 1 очко. Та нашому землякові вдалося вирвати перемогу на останніх секундах і стати чемпіоном області.
Відділ у справах молоді та спорту
Здолбунівської
райдержадміністрації.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити