Листопад став переможним місяцем для здолбунівських спортсменів. У невеликому іспанському місті Бенідорм пролунав гімн України на честь нашого земляка Володимира Царука. На жаль, два роки тому на чемпіонаті України з боксу у Харкові Володимира «засудили». Але зараз він «втер носа» усім функціонерам українського боксу та став чемпіоном світу з кікбоксингу. У півфіналі наш спортсмен зустрівся з суперником з Бразилії, якого переміг нокаутом. У фіналі Володимир нокаутував американського боксера. Володі присвоєне звання майстра спорту міжнародного класу, підготовано подання на присвоєння звання заслужених тренерів України двом здолбунівським тренерам – В. П. Мазуру та В. В. Анцибору.


Тим часом у Рівному 19-22 листопада проходив відкритий боксерський турнір серед юнаків 2000–2005 р.н. У нашій команді найкраще виступили Володимир Шалабай, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (2001 р. н.) та Юрій Ковальчук, учень Здолбунівської ЗОШ № 5 І-ІІІ ст. (2003 р. н.). Допомогли спортсменам колектив ЗАТ «Іскра», який очолює
В. І. Фурманчук, екс-голова Здолбунівської районної ради В. О. Тимощук, міський голова І. О. Ольшевський, підприємці О. Ю. Бунза та Т. В. Бабинець, начальник вагонного депо Здолбунів
Й. В. Гаврищак. Допомагав свого часу взяти участь у змаганнях нашим спортсменам і колектив КП «Здолбунівводоканал» на чолі з В. І. Мельником.
Наших боксерів щиро привітав заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов, побажавши їм сили духу та нових перемог у цьому чоловічому виді спорту.
Володимир АНЦИБОР,
тренер-викладач ДЮСШ «Колос».

* * * *
27-29 листопада у Здолбунові пройшла Відкрита першість РОК ДЮСШ № 2 «Спартак» з боксу «Юний Спартаківець» серед юнаків та дівчат 1999-2006 р. н. Це вже другий за рахунком турнір від початку навчального року. У змаганнях взяли участь команди з міст Рівне, Нетішин, Славута, Костопіль, сіл Копиткове та Грем`яче. Активно змагалися і здолбунівські спортсмени.
Поєдинки були запеклими та видовищними, а результати - гідними: бронзовими призерами турніру стали Максим Бутенко, Віталій Шолудько, Арсен Барташ; срібними – Станіслав Ющук, Іван Супрунюк, Олександр Дещинський. Чемпіонами турніру стали Михайло Семенюк, Назар Квікал, Валентин Корнілов, Петро Харчук, Андрій Тищенко та Діма Харчук. Всі чемпіони провели напружені фінальні поєдинки.
За інформацією на сайті Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry