У іспанському місті Бенідорм 4-8 листопада проходив чемпіонат світу з кікбоксингу, у якому брав участь наш земляк з смт Мізоч Володимир Царук. Боксер гідно завершив змагання, завоювавши золоту (розділ фулл-контакт), срібну (розділ лоу-кік) та бронзову (розділ лайт-контакт) медалі.
Чемпіонат став нелегким випробовуванням для вісімнадцятирічного спортсмена, адже щодня протягом змагань відбувалося по чотири поєдинки. Приємно, що завоювавши золоту медаль, Володимир виконав і нормативи майстра спорту.


Свій спортивний шлях хлопець розпочав ще змалечку завдяки підтримці батька. Те, що син має хороші фізичні дані, Андрій Царук підмітив одразу, тому й почав заохочувати хлопчика до занять спортом. Першим тренувальним майданчиком для Володимира став обладнаний батьком гараж. А з дванадцятирічного віку хлопець займався боксом у Здолбунівському фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив». Згодом паралельно захопився кікбоксингом. Першими тренерами юнака стали Віктор Мазур та Володимир Анцибор.
Нині Володимир входить до складу збірної України з кікбоксингу та збірної України з боксу. Тренують його Юрій Марчишин (бокс) і Ростислав Саєнко (кікбоксинг).
Спортсмен є студентом третього курсу Рівненського державного гуманітарного університету, а також волонтером рівненської благодійної організації «Дзвони надії», яка займається допомогою українській армії. Тож окрім навчання та тренувань встигає ще й допомагати нашим бійцям. Не цурається жодної роботи, тому його самовідданість солдати дуже цінують, вболіваючи за спортсмена. Коли Володимир повертався з чемпіонату світу, вдома його зустрічали вдячні бійці батальйону «Айдар», яким спортсмен-патріот постійно допомагає.
Засмучує тільки те, що родині Володимира доводиться постійно самостійно вирішувати фінансові проб­леми, забезпечуючи участь спортсмена у тренувальних зборах та змаганнях. Частково допомагають небайдужі земляки – шанувальники спортивного таланту Володимира.
Утім, для досягнення високих результатів не потрібен наддорогий інвентар, переконаний батько чемпіона. Голов­не - мати щире бажання та наполегливо працювати на перемогу. Тільки хотілося б, щоб завзяття спортсменів, які прославляють нашу країну у світі, гідно підтримували і на Батьківщині.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry