Під час нагородження.

У м. Кам’янець-Поділь­ський Хмельницької області завершився чемпіонат Украї­ни з важкої атлетики серед юнаків віком до 15 років. У складі команди Рівненської області виступали представники Здолбунівщини – вихованці заслуженого тренера України Володимира Гордійчука.
Перше місце у ваговій категорії до 62 кг у цих престижних змаганнях виборов учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, майстер спорту України Віталій Смочек. Він не тільки став чемпіоном, а й встановив два рекорди Украї­ни у ривку 104 кг і 106 кг. Спортсмен йшов на рекорд і в поштовху 131 кг, але на цей раз штанга не підкорилася юному важкоатлету.
Успішним був виступ на цих змаганнях і кандидата у майстри спорту, десятикласника Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Дмитра Шемчука. У ваговій категорії до 69 кг він у ривку підняв штангу вагою 105 кг, а в поштовху – 125 кг. Цей результат приніс йому золоту медаль чемпіонату.


Обох наших спортсменів зараховано до юнацької збірної України, у складі якої вони готуватимуться до чемпіонату Європи та світу.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
начальник відділу у справах молоді та спорту
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry