Під час урочистостей, присвячених Дню залізничника, в актовій залі локомотивного депо станції Здолбунів нагороди отримали чемпіони району з футболу 2015 року – гравці та керівники футбольного клубу «Експрес». Новообраний депутат обласної ради Володимир Ковальчук та голова Здолбунівської районної федерації футболу Сергій Милян привітали переможців, вручили кожному гравцю золоті медалі, кубок за перше місце та побажали команді і надалі досягати найвищих щаблів у футбольних баталіях.

Стартує чемпіонат з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика

Ювілейний 20-й відкритий зимовий чемпіонат з міні-футболу стартує 28 листопада 2015 року. Жеребкування команд відбудеться 24 листопада. Детальніше про це читайте на сайті Здолбунівської РФФ.

Чемпіонат ДЮФЛРО серед юнаків

У чемпіонаті ДЮФЛРО команда «Гімназія-ДЮСШ»
(м. Здолбунів) зіграла в гостях у Гощі. Наші молодші юнаки поступилися гощанцям з рахунком 2:4, а ось старші зав­дали лідеру групи першої поразки - 2:1 та закріпились на третій сходинці турнірної таблиці.
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської РФФ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити