Переможці першості району з важкої атлетики серед юнаків та їх тренери

Відбулася першість Здолбунівського району з важкої атлетики серед юнаків з нагоди Дня незалежності України. Змагання проходили в оновленому залі важкої атлетики ДЮСШ «Колос», відкрив їх начальник відділу у справах молоді та спорту райдерж­адміністрації Михайло Гарбовський.
Юні важкоатлети продемонстрували хорошу фізичну і технічну підготовку. У всіх вагових категоріях штангісти вели вперту боротьбу за перемогу.

Кандидат у майстри спорту Юрій СТОЛЯРЧУК під час змагань.

Відмінно виступив у ваговій категорії до 69 кг учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ № 1, чемпіон України серед юнаків Дмитро Шемчук. У ривку він вирвав штангу вагою 105 кг, а у поштовху - 125 кг. У цій же ваговій категорії виступав учень третього курсу Квасилівського професійного ліцею № 16, кандидат у майстри спорту Юрій Столярчук. Його сума у двоборстві - 230 кг - була однаковою з набраною чемпіоном, але він на 3,1 кг важчий від того, тож виборов срібну медаль.

Не було рівних у ваговій категорії до 56 кг першорозряднику, чемпіону області Максиму Олісієвцю.
У ваговій категорії до 77 кг відзначився студент другого курсу МЕГУ, кандидат у майстри спорту Іван Олісієвець. У ривку він вирвав штангу вагою 110 кг, а у поштовху - 135 кг і став переможцем. Друге місце у цій ваговій категорії посів учень Мирогощанського аграрного коледжу, першорозрядник Богдан Савків.
Чудові результати продемонстрували і більш юні важкоатлети, наймолодшому з яких, Вадиму Михальчуку, лише сім років. Він виступав у ваговій категорії до 27 кг і здобув перемогу, підкоривши у двоборстві вагу 23 кг. Чемпіонами району стали і його старші брати Микола та Олександр.
Виграли золоті медалі учні Здолбунівської гімназії Олександр Крайнєв і Павло Крашановський. Без заслужених медалей не залишились учні місцевих ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин і Андрій Ковалець, ЗОШ
№ 3 Дмитро Соловйов і ЗОШ № 4 Богдан Куклюк.
Не менше від спортсменів хвилювались під час змагань вболівальники, серед яких були й добре знані на Здолбунівщині особистості. Так, за спортивними перипетіями спостерігав, уболіваючи за свого дев’ятирічного внука Андрія, начальник ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів» Йосип Гаврищак. І юний важкоатлет не підвів, порадував перемогою, виборовши свою першу золоту медаль чемпіона.
У змаганнях брали участь штангісти, яких тренують заслужений тренер України Володимир Гордійчук, майстер спорту міжнародного класу Сергій Астахов та майстер спорту України Дмитро Марчук.