Стартував чемпіонат району з футболу. Цьогоріч боротьбу за нагороди першості ведуть шість команд - «Автоленд-Ветерани» (м. Здолбунів), «Вікторія» (с. Копиткове), ФК «Глинськ» (с. Глинськ), «Експрес» (м. Здолбунів), ФК «Здовбиця» (с. Здовбиця) і «Цементник» (селище цементників).
Перший тур змагань тривав упродовж трьох днів. У своєму першому матчі «Вікторія» на власному полі у с. Копиткове обіграла футболістів ФК «Здовбиця». Рахунок зустрічі - 3:1.

Лише у стартові п’ятнадцять хвилин гри спортсмени з ФК «Глинськ» чинили опір «Цементнику» на стадіоні у селищі цементників. Матч закінчився з рахунком 5:0 на користь цементників.
Невдало розпочала сезон команда «Автоленд-Ветерани». На стадіоні «Колос» у м. Здолбунів вона поступились «Експресу» з рахунком 0:2.
У другому турі в с. Копиткове «Вік­торія» зустрічалась з «Цементником». У цьому поєдинку сільські футболісти програли виробничникам - 0:3.
На міському стадіоні «Колос» команда «Експрес» грала з футболістами ФК «Здовбиця». У напруженій боротьбі залізничники перемогли - 3:0.
Без поразок у першості району «йдуть» команди «Цементник» та «Експрес».

* * *
У суботу, 6 червня, на своєму полі - на стадіоні «Колос» - футболісти-ветерани здолбунівської команди «Автоленд» зустрілись з колективом «Сокіл» (м. Радивилів) в рамках чемпіонату області з футболу.
У першій половині гри наші ветерани почувались впевнено, міняли ритм матчу за рахунок замін футболістів. Але ударів по воротах суперника було обмаль. Перший тайм завершився внічию.
У другому таймі сили футболістів помітно ослабли. Не було балансу переходу від захисту до атаки і навпаки. Захист здолбунівчан вкотре провалився, і це дало змогу нападнику безперешкодно забити переможний гол. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Сокола». Після чотирьох турів «Автоленд» має у своєму активі два виграші, в пасиві - дві поразки.