У суботу, 30 травня, на здолбунівському стадіоні «Колос» футболісти-ветерани групи «Південь» ФК «Здолбунів» у першості області з футболу 2015 року зустрілись з командою с. Шубків.
Перший тайм проходив з явною перевагою шубківських спортсменів. У другій половині гри суперники обмінялись голами. За господарів поля гол забив Максим Олексенко. Однак поєдинок закінчився з рахунком 1:2. ФК «Здолбунів» зазнав другої поразки в чемпіонаті області серед ветеранів.

Того ж дня у м. Рівне на стадіоні «Авангард» в групі «Південь» здолбунівська ветеранська команда «Автоленд» зіграла з футболістами-ветеранами з обласного центру - командою «Славія». Автолендівці зазнали нищівної поразки. Гра закінчилась з рахунком 6:0 на користь «Славії».

* * *
Після невдалої гри на виїзді, у Малинську, з однойменною командою (рахунок 0:5) в рамках чемпіонату області здолбунівська «Волинь-Цемент» 31 травня на стадіоні «Локомотив» приймала ФК «Садове» (с. Садове, Гощанський р-н).
У першому таймі гості відкрили рахунок, а в другому його подвоїли. До кінця гри ситуація не змінилася - 0:2. Набравши лише одне очко, дорослі футболісти команди «Волинь-Цемент» перебувають внизу турнірної таблиці.
А от наші юнаки успішно виступають в обласній першості. У матчі зі своїми ровесниками з ФК «Садове» здолбунівчани перемогли з рахунком 2:1. Переможні голи у другому таймі забили Влад Демчук та Олександр Довгалюк.
Набравши 10 залікових балів, здолбунівські юнаки перемістились на початок турнірної таблиці.
Наступну гру шостого туру, що відбудеться у неділю, 7 червня, «Волинь-Цемент» проведе на виїзді, в Кузнецовську, з командою «Ізотоп-РАЕС».

* * *
Другого червня Здолбунівська «Гімназія» провела в смт Гоща з місцевою ДЮСШ свій останній матч у групі «Центр» у змаганнях серед команд ДЮФЛ Рівненської області старшої вікової групи. Зустріч закінчилась з рахунком 3:3. У результаті наші футболісти вибороли третє місце у своїй групі, що дає змогу зустрітися з суперником з іншої зони у плей-оф.