На стадіоні смт Клевань-1 21 травня лідер у змаганнях серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області команда ОДЕК рай. ДЮСШ «Колос» (смт Оржів) прий­мала здолбунівську «Гімназію».
На поєдинок прибув лише один суддя і сам проводив матч без бокових арбітрів, а тому допустив низку помилок, зокрема вилучення гравців, безпідставний показ жовтих карток, фіксував не здійснені футболістами порушення правил гри.
Під час матчу юні здолбунівчани спершу створили собі проблеми, а згодом із надзвичайними зусиллями вирішували їх. На другій хвилині матчу воротар гімназистів Іван Мельник вибіг до лінії штрафного майданчика і пропустив гол. Пізніше Андрій Жовтанюк на зміг реалізувати 11-метровий штрафний удар. Та вже на 21-ій хвилині Микола Гайдучик забив м’яч у сітку воріт суперника. До кінця гри рахунок не змінився - 1:1.

* * * *
За домовленістю, у Здолбунові на стадіоні «Локомотив» 23 травня в рамках чемпіонату області з футболу юнаки команди «Волинь-Цемент» провели поєдинок з юними футболістами ФК «Малинськ» - ХФК «Надія» (м. Рівне). Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь здолбунівчан. Голи забили Влад Демчук, Олександр Довгалюк та Ілля Сітницький. Другий тайм був для господарів не настільки вдалим. На гол Олександра Довгалюка гості відповіли двічі. Однак загальний рахунок поєдинку - 4:2.
Після цієї зустрічі футболісти набрали 7 залікових балів.
У неділю, 31 травня, «Волинь-Цемент» прийматиме на власному полі ФК «Садове» (с. Садове, Гощанський район).

* * * *
Розпочалась також першість області з футболу серед ветеранів-футболістів віком 35 і більше років. Здолбунівський район представляють два колективи: «Автоленд» (Здолбунів) та ФК «Здолбунів». У стартовому поєдинку ці команди зустрілися між собою у м. Здолбунів на стадіоні «Колос». Перемогу з рахунком 4:0 здобула команда «Автоленд».
У суботу, 23 травня, на цьому ж стадіоні «Автоленд» зустрівся з командою з м. Дубно. Єдиний, переможний для здолбунівчан, гол забив Віталій Фрідрих. Гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь «Автоленду».
У виїзному поєдинку ФК «Здолбунів» також здобув перемогу у ветеранів с. Тинного з рахунком 2:1.