У місті Сарни 15-17 травня цього року відбувся XXII турнір з боксу пам’яті воїна-афганця Ярослава Губені. У змаганнях брали участь понад 80 боксерів-юнаків та 6 боксерів-дівчат з міст Рівне, Нетішин, Дубно, Сарни, Здолбунів, Дубровиця, сіл Гремяче та Копиткове.
Досить успішно на турнірі виступили представники РОК ДЮСШ № 2 “Спартак” з міста Здолбунів, яких тренує В. П. Мазур. Зокрема Андрій Тищенко (в/к 28 кг, ЗОШ
№ 7), який здобув перемогу технічним нокаутом, Євгеній Дітковський (в/к 28 кг, ЗОШ № 7), Дмитро Харчук (в/к 29 кг, ЗОШ № 1), Валентин Корнілов (в/к 30 кг, ЗОШ № 5), Петро Харчук (в/к 38,5 кг, ЗОШ № 1), Влад Яковчук (в/к 35 кг, ЗОШ № 4).

Юрій Кравцов (в/к 48 кг, ЗОШ № 4) у фінальному поєдинку зустрівся з призером чемпіонату Украіїни, представником м. Дубно, у першому раунді нокаутував суперника та з рахунком 3:0 впевнено здобув звання чемпіона Полісся.
Андрій Тищенко у своїй ваговій категорії став переможцем номінації “Кращий боксер” та був нагороджений кубком і, за одноголосною згодою суддівської бригади, був визнаний кращим боксером турніру серед юнаків 2005-2006 р. н.
Срібними призерами турніру стали Михайло Семенюк (в/к 48 кг, ЗОШ № 1), Дмитро Кузнецов (в/к 52 кг, ЗОШ
№ 1) та Станіслав Ющук (в/к 43 кг, ЗОШ № 7).
Приємно, що наші земляки перемагають. Тож побажаймо нашій боксерській команді нових успіхів та яскравих перемог.