На полі стадіону «Локомотив» футбольна команда «Волинь-Цемент» 17 травня у третьому турі чемпіонату області провела поєдинок з «Маяком» із Сарн у чемпіонаті області з футболу. Перед початком матчу Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблого у зоні АТО Олексія Сапожнікова.
Господарі відкрили рахунок у першому таймі: 11-метровий штрафний реалізував граючий тренер і капітан команди «Волинь-Цемент» Олександр Довгалець. Завершили тайм унічию. У другому таймі наші футболісти вийшли вперед, але згодом пропустили ще чотири м’ячі у свої ворота. Підсумок матчу – 2:5. Це вже друга поразка нашої команди на своєму полі.

Програла і юнацька команда. Маючи ігрову і територіальну перевагу протягом матчу, здолбунівчани пропустили два м’ячі на контратаках гостей. Підсумковий рахунок – 0:2. Наступну зустріч «Волинь-Цемент» проведе на виїзді 24 травня – наші футболісти гратимуть з ФК «Малинськ».

* * * *
А здолбунівська «Гімназія» на футбольному полі стадіону «Локомотив» 18 травня приймала ДЮСШ
(м. Костопіль) у змаганнях серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області. Нагадаємо, матч першого кола між цими командами у Костополі завершився унічию – 1:1.
Гімназисти провели гру у Здолбунові невдало і зазнали прикрої поразки – 1:3. Початок матчу був успішним для господарів поля. На другій хвилині після удару Миколи Сержанюка гімназисти повели у рахунку. Але за хвилину костопільчани його зрівняли.
Після грубої помилки воротаря «Гімназії» Івана Мельника на виході гості забили на восьмій хвилині матчу другий гол. Далі гра проходила за переваги гостей, які спромоглися забити і втретє. Це перша поразка гімназистів у другому колі змагань і друга після старту.
Впадало в око, що на полі футболісти «Гімназії» виглядали нижчими зростом від суперників, і їх вагова категорія набагато менша. Тобто фактично зустрічалися доросла і юнацька команди. Утім, це не є виправданням. Після поразки здолбунівчани залишаються вгорі турнірної таблиці. До закінчення чемпіонату «Гімназії» залишилося зіграти три матчі. Чергову зустріч вона проведе на виїзді з лідером – командою ОДЕК – рай. ДЮСШ «Колос» (смт Оржів) 21 травня.