У Нетішині Хмельницької області 24-26 квітня 2015 року відбувся відкритий чемпіонат міста з боксу серед юніорів 1999 р. н. і молодших, присвячений воїнам АТО.
У змаганнях взяли участь понад 170 боксерів-юнаків і 25 дівчаток з Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Житомирської та Львівської областей.
Здолбунівські боксери вис­тупали від РОК ДЮСШ-2 Спартак (тренер - Віктор Мазур). Наші земляки показали чудові результати. Віце-чемпіонами змагань стали: Андрій Тищенко (вагова категорія 28 кг), учень ЗОШ № 7, Дмитро Харчук (в/к 30 кг), учень ЗОШ № 1.


У ваговій категорії 38,5 кг Петро Харчук, учень ЗОШ № 1, впевнено переміг суперників з Тернополя та Нетішина.
У ваговій категорії 48 кг Юрій Кравцов, учень ЗОШ № 4, з рахунком 3:0 за суддівськими записками, переміг суперників з Новоград-Волинського та Теофіополя. Компанію юним чемпіонам склав і ще один здолбунівський юніор - Михайло Семенюк, учень ЗОШ № 1. П’ять учасників – п’ять чемпіонів і призерів!
А 2-3 травня в с. Гремяче відбувся відкритий чемпіонат Острозького району з боксу. У змаганнях взяли участь представники Нетішина, Славути, Рівного, Варварівки, Копиткова, Гремячого та Здолбунова.
Здолбунівчани знову досягли достойних результатів. Переможці чемпіонату Нетішина підтвердили свій статус. Перші місця вибороли Андрій Тищенко (вагова категорія 26 кг), Дмитро Харчук (30 кг), Петро Харчук (40 кг), Юрій Кравцов (48 кг) та Михайло Семенюк (46 кг). Друге місце виборов учень Здовбицької ЗОШ Вадим Денищук у категорії 32 кг, а Роман Федорчук (ЗОШ № 1) у категорії 43 кг – третє.
Спортсмени тренуються під керівництвом Віктора Мазура та представляють РОК ДЮСШ № 5. Вітаємо земляків та бажаємо успішних виступів 15-17 травня на чемпіонаті Полісся.
Валерій КРАВЦОВ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити