Нікіта ЄФІМОВ

Нікіта ЄФІМОВ.

У плавбасейні м. Березне 24-25 квітня цього року відбувся традиційний турнір з плавання серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяли лідери Національних першостей - представники ДЮСШ № 25 та
СДЮШОР № 9 м. Київ, а також КДЮСШ № 1 м. Тернопіль, СК «Еліт» м. Чернівці, ДЮСШ
№ 2 та ДЮСШ № 3 м. Рівне і команда господарів - КДЮСШ м. Березне, загалом понад 200 юних плавців.
Почесним гостем турніру був легендарний спортсмен, заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї Денис Силантьєв, який своєю присутністю надихнув спортсменів на вдалі виступи та встановлення особистих рекордів. Звертаючись до юних спортсменів під час свого виступу, почесний гість акцентував їх увагу на тому, що нині вони обрали правильний шлях і в майбутньому, можливо, стануть новими зірками спорту.


Вдалою була участь у цих змаганнях нашого земляка, учня п’ятого класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Нікіти Єфімова, який виступав у складі команди Рівненської ДЮСШ № 3. Юний спортсмен за два змагальні дні мав 4 старти і здобув чотири золотих медалі. У перший день турніру на дистанції 50 м кролем (результат: 0,30,60 с) – І місце, 50 м батерфляй (0,33,28 с) - І місце. Другого дня на дистанції 100 м кролем (1,08,0 хв.) - І місце, 100 м батерфляєм (1,21,21 хв.) - І місце. Також Нікіта у складі команд виступив у двох естафетах 4х50 м змішаним стилем - І місце та кролем 4х50 м - І місце.
Варто зазначити, що цей старт був важким для юного плавця, оскільки у січні-лютому цього року Нікіта хворів, і на відновлення до змагань у нього лишалось всього півтора місяця. Проте своїм результативним виступом спортсмен довів, що готовий до нових рекордів.
Нагадаємо, що тренують спортсмена рівненські тренери Тамара Григорівна Чорна та Світлана Анатоліївна Качановська.
Відділ у справах молоді та спорту
Здолбунівської РДА.

Коментарі

0 #1 Сергій Іванюк 07.05.2015, 08:40
Нікітос! Вітаю з високими досягненнями і бажаю нових звершень! :-)

Comments are now closed for this entry