брали участь здолбунівські борці минулих вихідних

Так, 28 березня у м. Ковель Волинської області відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2000-2002 р. н., присвячений видатним ковельським спортсменам і тренерам. Змагання проходили у спортивному залі КЗ «ДЮСШ ім. Є. Кіндратовича». Для участі в них прибули 15 команд з Харківської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Львівської, Рівненської областей.

Здолбунівчани завоювали ІІІ місце у загальнокомандному заліку, а також не раз відзначились в особистій першості спортсменів різних вагових категорій. Зокрема у ваговій категорії 54 кг володарем І місця став вихованець Здолбунівської ДЮСШ Микола Чабан, а от ІІІ місце здобули одразу кілька представників нашої команди. А саме: у ваговій категорії 42 кг - семикласники ЗОШ № 4 і № 6 Дмит­ро Хабета та Микола Гаркушенко відповідно; у ваговій категорії 46 кг - учень дев’ятого класу ЗОШ № 5 Павло Фінюк та восьмикласник ЗОШ № 1 Олег Одукалець; у ваговій категорії 50 кг - учень сьомого класу ЗОШ № 4 Олександр Гетманчук; у ваговій категорії 54 кг - восьмикласник ЗОШ № 3 Роман Ковтанюк.

* * *
Уже наступного дня, 29 березня, у Ковелі проходив відкритий чемпіонат Волинської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1998-2000 р. н. І можна сказати, що спортивна фортуна знову була прихильною до здолбунівських борців - дві бронзи, два срібла і одне золото.
У ваговій категорії 46 кг І місце посів Павло Фінюк. Володарями ІІ місця стали: у ваговій категорії 26 кг - третьокласник ЗОШ № 4 Владислав Гаркушенко, у ваговій категорії 50 кг - Олександр Гетманчук. Бронзу на цих змаганнях завоювали: у ваговій категорії 32 кг - шестикласник ЗОШ
№ 6 Ілля Матвійчук, у ваговій категорії 55 кг - Роман Ковтанюк.