Дев’ятого березня на запасному полі стадіону «Авангард» у Рівному відбувся пропущений матч третього туру футбольного
турніру серед ДЮСШ Рівненської області пам’яті Героїв Небесної сотні. «Гімназія» (Здолбунів) зустрічалась з командою ДЮСШ «Верес-2001» (Рівне).
Організатори безвідповідально поставились до підготовки матчу. На поєдинок прибув лише один суддя, на футбольних воротах не було сіток, на полі - кутових прапорців. Тому суддя допустив чимало помилок при визначенні положення поза грою. У зв’язку з цим виникають певні питання до ініціаторів проведення турніру – обласної федерації футболу.


Вся гра проходила за пов­ної ігрової і територіальної переваги здолбунівчан. Та слабкі удари в площину воріт не дали змоги нашим юнакам відкрити рахунок. Матч закінчується нічиєю – 0:0. За помітної переваги здолбунівської команди ця нічия сприймається як поразка для гімназистів та перемога для рівнян.
Дванадцятого березня відбулися матчі четвертого туру цього ж турніру. «Гімназія» (Здолбунів) провела поєдинок з командою ДЮСШ «Верес-2000» (Рівне). Знову у грі перевагу мали здолбунівчани, але в підсумку поступились суперникам з мінімальним рахунком – 0:1. Це перша поразка гімназистів у турнірі. Здолбунівчанам залишилось провести ще три матчі.

***
Чотирнадцятого березня у спортивному залі НВК
№ 26 м. Рівне пройшли фінальні матчі ДЮФЛ Рівненщини з футзалу серед команд спортсменів 1999-2000 р. н. Згідно з жеребкуванням, у першому поєдинку «Гімназія» (Здолбунів) зустрілась із КОЛІФКС-99 (Костопіль). Єдиний гол за всю гру гімназисти забили ще у першому таймі.
Другий поєдинок, в якому «Гімназія» (Здолбунів) зустрілась з «Верес-2000» (Рівне), пройшов для здолбунівчан вкрай невдало. В підсумку гімназисти поступились суперникам з рахунком 1:4.
Далі «Гімназія» (Здолбунів) змагалась за 3 місце з ДЮСШ «Управління освіти» (Кузнецовськ). Та бронза дісталась юнакам із Кузнецовська. Гімназисти зайняли відповідно четверте місце. Срібло здобула ДЮСШ «Верес-2000» (Рівне), а золото – ДЮСШ «Колос» (Зоря) з Рівненського району. Змагання за 5-6 місце не проводилось.
Після матчу учасників нагородили грамотами, медалями відповідного ґатунку і кубками.
Володимир ГРОГОЛЬ.

Comments are now closed for this entry