З ініціативи обласної федерації футболу у Рівному розпочався турнір пам’яті Героїв Небесної сотні. Зголосилися брати участь у змаганнях вісім команд ДЮСШ Рівненської області. Наш район представляє команда Здолбунівської гімназії під керівництвом тренера Ігоря Пархомчука.
Дев’ятнадцятого лютого цього року у стартовому матчі на запасному полі стадіону “Авангард” у Рівному здолбунівчани зустрілись з ХФК “Надія” (Рівне). Тренер команди виставив на дебютну гру турніру такий склад: Віталій Горковчук, Микола Щенін, Микола Гайдучик, Андрій Сілідуєв, Володимир Левчун, Андрій Жовтанюк, Олександр Гугайло, Святослав Горчак, Микола Серженюк, Едуард Ковальов, Ігор Чичик. На заміну виходили Олексій Брелінський, Назар Коник, Роман Паюк, Дмитро Осадчий, Михайло Калашник, Сергій Матеюк.


Це була перша офіційна гра гімназистів на великому футбольному полі на відкритому повітрі після зимових тренувань. Перша половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі команд. Мав місце один неприємний епізод, коли здолбунівчани зупинили гру рівнян ціною жовтої картки. Надалі гра перемістилася до воріт ХФК “Надія”. Гімназисти почали контролювати хід гри, довго утримували у себе м’яч, але не провели жодного прицільного удару у ворота суперника.
У другій половині матчу здолбунівчани знову мали перевагу над рівнянами, проте ніхто з футболістів “Гімназії” не брав на себе відповідальності провести останній удар. Передачі м’яча гравцями в штрафному майданчику не були виправданими. Гімназистам не вдалося завести м’яч до воріт суперника. Упродовж
всієї зустрічі здолбунівська команда мала не одну можливість отримати перемогу. Та на останній хвилині матчу м’яч влучив у поперечину воріт рівнян і не потрапив у сітку.
Футбольна зустріч давно знайомих суперників завершилась бойовою нічиєю - 0:0. “Гімназію” попереду чекають нові поєдинки, з яких, сподіваємося, вона вийде переможцем.
Володимир ГРОГОЛЬ.

Comments are now closed for this entry