В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 4 відбулось Олімпійське свято. В ньому взяли участь діти початкової і середньої ланок навчання. У казковій спортивній республіці «Динамо», на яку в цей день перетворилась школа, діти змогли позмагатись за першість у шахах та шашках. Герої з українських мультфільмів і казок - учні старших класів із шкільної організації учнівського врядування “Лідер” провели бесіди з наймолодшими учасниками свята на теми: “Що таке здоровий спосіб життя?”, “Чому потрібно займатися спортом?” Учням було цікаво випробувати свої знання під час відгадування загадок про спорт, продемонструвати вміння, навички у вибиванні м’яча, стрибках через скакалку, співах під гітару і т. д.

Найрезультативнішими цього дня виявились “Веселі старти” для команд 5-х класів. Діти з цікавістю представили для глядачів назви, девізи, пісні, “фішки” своїх команд, проходили казкові “станції”, заробляючи казкові гроші “Динамо”.
Приємно те, що учні усвідомлюють важливість ведення здорового способу життя, задумуються над тим, як потрібно жити, щоб стати здоровим і тілом, і духом. Розуміють те, що вести здоровий спосіб життя сьогодні стає модно, патріотично, перспективно, що це є яскрава альтернатива тій сірій бездуховній буденності, в якій ще й досьогодні, на жаль, потопає велика кількість наших дітей.
Олександр БОТАРЬОВ,
педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ
ст. № 4 м. Здолбунова.

 

Comments are now closed for this entry