Нещодавно у м. Здолбунові відбувся боксерський турнір, присвячений пам’яті колишнього Міністра транспорту і зв’язку України Г. М. Кірпи.
На змагання були запрошені команди Волинської, Хмельницької, Тернопільської та Львівської областей.
За умовами турніру, кубок вигравала та команда, яка набирала найбільше перших місць. А таких у підсумку найбільше було за здолбунівчанами. Цих хлопчиків і дівчаток з грамотами за І місце та наймолодшого учасника змагань Антона Шевченка, який тримає кубок Кірпи, ви бачите на знімку вгорі.


Хочу подякувати здолбунівським тренерам В. П. Мазуру, В. М. Мандзюку, О. М. Мусі, адже їх вихованці не лише на чемпіонаті області стали переможцями серед юніорів, а й завоювали почесний кубок Кірпи.
Спонсорську підтримку у проведенні турніру пам’яті Г. М. Кірпи надали начальник ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів» Й. В. Гаврищак, головний інженер локомотивного депо ст. Здолбунів В. І. Берещук, начальник ВП «Рівненська дистанція водопостачання» ДТГО «Львівська залізниця» В. В. Хільчишин, а також голова Здолбунівської районної ради В. О. Тимощук, підприємець А. Царук.
Користуючись нагодою, щиро вітаю усіх здолбунівчан з Новим роком та Різдвом Христовим. Щастя вам, здоров’я, миру і достатку. Найважливіше, щоб у 2015 році скінчились усі негаразди в нашій державі.
Володимир АНЦИБОР,
тренер-викладач обласної ДЮСШ «Колос».

Comments are now closed for this entry