Залишилося два тури до завершення групового турніру відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика. Однак, уже можна говорити про деякі підсумки.
З шести груп у наступне коло змагань, відповідно до положення, виходить по чотири колективи: переможці і дві кращі команди, які зайняли другі місця в групах – в 1/8 фіналу, усі інші – в 1/16. Але досі ще жодна з команд не забезпечила собі першого місця в групі. Уже вибули з подальшої боротьби «Тотал-90», «Дрім-Тім», ФК «Глинськ», «Б-52», «Темп-01», «Олімпік-Здолбунів».
Жодних проблем не було у колективів «Медик», «Стандарт», «Дубнолісгосп», «Діана» у суботніх матчах з командами «Хемп-01», «Б-52», «Дрім-Тім» та «Темп» відповідно. Зафіксовано першу неявку команди на гру - «Олімпік-Здолбунів» з FC «Germania». Клубу зараховано поразку – 0:5. Чотири матчі завершились з різницею в один-два м’ячі.
Результати сьомого туру: «Шкільна» - ФК «Глинськ» - 2:1, «Хемп-01» - «Медик» - 0:6, «Стандарт» - «Б-52» - 6:1, «Дубнолісгосп» - «Олімпік» - 8:0, «Ребелс» - ФК «Петрус» - 1:2, «Діана» - «Темп» - 5:0, FC «Germania» - «Олімпік-Здолбунів» - 5:0.


У неділю з перконливими рахунками перемогли команди «Експрес», «Benny Hill», «Zimar-Gas», «Ямайка» у зустрічах з ХФК «Сапфір», «Цементник», «Тотал-90», «Дрім-Тім». Напружено проходили матчі між «Арсенал-Глинськ» і «Агонь. Р.», «Семилітка» і «Н. Мощаниця». Зафіксовано було лише одну нічию. За неявку на гру команді «Темп» зараховано поразку.
Результати восьмого туру: «ДЮСШ-Волинь» - «Хаос» - 1:1, «Вікторія» - «Темп» - 5:0 (поразка за неявку), ХФК «Сапфір» - «Експрес» - 2:6, «Danger» - ФК «Здовбиця» - 0:1, «Benny Hill» - «Цементник» - 6:0, «Агонь. Р.» - «Арсенал-Глинськ» - 0:2, «Zimar-Gas» - «Тотал-90» - 7:4, «Ямайка» - «Дрім-Тім» - 5:1,
«Н. Мощаниця» - «Семилітка» - 4:3.
І лише матчі 27 та 28 грудня визначать учасників, які продовжать боротьбу, та усіх «невдах» турніру.
Володимир ГРОГОЛЬ
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry