Цьогорічний відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика відзначається особливою популярністю серед футбольних вболівальників. Суботні та недільні матчі - яскравий доказ цього.
За два дні (13 і 14 грудня) було зіграно 18 матчів. Та особ-ливо хочеться відзначити останню недільну гру між командами «Козацька Рада» (смт Рокитне) і FC «Germania» (смт Квасилів). До останньої хвилини матчу було невідомо, хто ж отримає перемогу. І хоча рокитнівські футблісти поступалися у майстерності квасилівським, все ж вони зуміли вибороти бойову нічию. Це був перший матч для FC «Germania» та останній для «Козацької Ради». Команда з Рокитного, набравши сім залікових балів, увійшла до 1/16 фіналу, а команда з Квасилова продовжить боротьбу за вихід у наступне коло змагань.


У п’ятому турі в напруженій боротьбі перемогу з різницею в один м’яч здобули футболісти з команд «Zimar-Gas», ФК «Здов-биця», «Вікторія», «Арсенал-Глинськ», «Н. Мощаниця», відповідно у зустрічах із командами «Danger», ХФК «Сапфір», «Агонь.Р», «Діана», «Олімпік-Здолбунів». Також перемогу здобула команда «Ямайка», якій поступилась команда «Цементник». Наймолодша команда «Тотал-90» порадувала вболівальників яскравим відкриттям рахунку, проте все ж програла досвідченішій команді «Експрес». Надзвичайно запеклим та напруженим виявився матч між «Дубнолісгоспом» та «ДЮСШ-Волинь», що в результаті закінчився нічиєю.
Результати п’ятого туру:
«Danger» - «Zimar-Gas» – 1:2, ФК «Здовбиця» - ХФК «Сапфір» – 3:2, «Ямайка» - «Цементник» – 4:0, «Агонь. Р» - «Вікторія» – 1:2, «Арсенал-Глинськ» - «Діана» – 2:1, «ДЮСШ-Волинь» - «Дубнолісгосп» – 2:2, «Олімпік» - «Хаос» – 1:3, «Н. Мощаниця» - «Олімпік-Здолбунів» – 1:0, «Експрес» - «Тотал-90» – 8:3.
У шостому турі поза конкуренцією були команди «Ребелс», «Ямайка», «Медик», «Хаос», «Козацька Рада», перемігши відповідно команди «Стандарт», «Євро», «Олімпік», «Хемп-01», «Олімпік-Здолбунів». Також із різницею в один м’яч святкують свої перемоги «Альфа-Центавра» і «Б-52» у зустрічах із «Benny Hill» і ФК «Глинськ». Нічийний результат у поєдинку між командами «Колос» та «Агонь. Р».
Результати шостого туру:
«Benny Hill» - «Альфа-Центавра» – 1:2, «Б-52» - ФК «Глинськ» – 1:0, «Стандарт» - «Ребелс» – 1:5, «Євро» - «Ямайка» – 2:5, «Медик» - «Олімпік» – 8:0, «Олімпік-Здолбунів» - «Козацька Рада» – 1:6, «Хаос» - «Хемп-01» – 4:0, «Колос» - «Агонь. Р» – 1:1, «Козацька Рада» - FC «Germania» – 5:5.
Наступні ігри заплановано на 20 і 21 грудня.
Володимир ГРОГОЛЬ,
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry