Євген АНДРУЩАК та його тренер Віктор КУЦЕЛЬ.

У Білій Церкві Київської області 19 вересня 2014 року проходив відкритий чемпіонат Федерації вільної боротьби цього міста серед юнаків та дівчат. У турнірі брали участь понад 200 учасників з Житомирської, Черкаської, Вінницької, Рівненської, Київської областей та з міста Київ. Здолбунівську команду представляли троє спорт­сменів: Павло Фінюк - учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Дмитро Тищук - учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Євген Андрущак - учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Здолбунів.


У ваговій категорії до 59 кг, в якій сильнішого визначали серед 22 спорт­сменів, срібну медаль завоював вихованець Здолбунівської ДЮСШ Євген Андрущак, який провів п’ять поєдинків і у чотирьох з них отримав перемогу.
Євген Андрущак займається вільною боротьбою вже чотири роки під керівництвом відомого на Рівненщині тренера Віктора Куцеля. До речі, для Євгена за останні 10 днів це друга нагорода: 7 вересня він здобув бронзову медаль на Міжнародному турнірі пам’яті В. Г. Кайди у
м. Здолбунові. Вітаємо спортсмена і його тренера та бажаємо їм успіхів у нових турнірах. Нехай наступна нагорода буде золотою.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry