У місті Скадовськ (Херсонська обл.) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді, в якому взяли участь представники всіх областей України та м. Київ.
За збірну Рівненської області в ваговій категорії до 105 кг виступав вихованець Здолбунівської ДЮСШ «Колос», майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів, призер юніорського чемпіонату світу 2013 року у ривку Роман Василевський.
Справжні бійцівські якості, зрілу техніку наш спортсмен продемонстрував у ривку, поступово піднявши штангу вагою 165 кг, 170 кг і 172 кг, у поштовху нашому важкоатлету підкорилася вага 190 кг. Таким чином, у сумі двоборства спортсмен набрав 362 кг, перевершивши норматив майстра спорту України аж на 47 кг!
Романа Василевського зарахували до молодіжної збірної України, яка в листопаді цього року візьме участь у чемпіонаті Європи в м. Лімассон (Кіпр).
Збірна команда Рівненської області на цьому чемпіонаті посіла друге призове місце і була нагороджена дипломом та кубком України. До речі, в цьому році спортсмени з Рівненщини у жодному виді спорту, які у нас культивуються, не займали другого місця на чемпіонатах України. Це зробили лише важкоатлети.


Спасибі вам, хлопці!
Наприкінці хочу відмітити, що в цьому році, як і в минулому, на розвиток важкої атлетики та на підтримку провідних важкоатлетів у районі не спрямували жодної гривні. Хоча у минулі роки виділялося матеріальне заохочення спортсменам та їх тренерам, знаходилися кошти на харчування. Така важка ситуація з фінансуванням спостерігається не тільки в нашому районі, а й по всій Україні. Проте я особисто не сумніваюсь, що добрі люди нам допоможуть забезпечити той рівень підготовки, який сприятиме досягненню пристойних результатів нашими спортсменами. Спорт – це престиж держави, престиж нації, тому не можуть бути осторонь керівники району і міста, які повинні зробити все можливе для належної підготовки Романа Василевського. Адже Олімпіада 2016 року не за горами.
Володимир Гордійчук,
Заслужений тренер України,
майстер спорту, тренер Здолбунівської ДЮСШ «Колос» з важкої атлетики.

Comments are now closed for this entry