Міський голова І. О. Ольшевський вручає нагороду Володимиру ГОРДІЙЧУКУ.

Міський голова І. О. Ольшевський вручає нагороду
Володимиру ГОРДІЙЧУКУ.

Оновлений зал важкої атлетики Здолбунівської
дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» відкрили 12 червня

В урочистостях з нагоди цієї події взяли участь голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало, голова районної ради Василь Тимощук, міський голова Ігор Ольшевський, віце-президент Федерації важкої атлетики України Олександр Довгич, генеральний секретар федерації Борис Лобко та інші поважні гості.
Тож відтепер юні обдаровані спортсмени, яких продовжує відкривати у нашому районі та готувати до майбутніх звершень заслужений тренер України Володимир Гордійчук, зможуть займатися улюбленим спортом у чудових умовах. Зал відремонтували «з подачі» Федерації важкої атлетики України. Приміщення реконструювали з січня по травень цього року за рахунок благодійних коштів.

В оновленому залі тренуються юні важкоатлети.

В оновленому залі тренуються юні важкоатлети.

 


Наш зал важкої атлетики став третім у переліку спортивних закладів України, реконструйованих за сприяння Федерації важкої атлетики.
- Здолбунів прогримів важкоатлетичною славою на весь світ, - зазначив генеральний секретар федерації Борис Лобко. - Адже у такому маленькому містечку підготували трьох учасників Олімпійських ігор - Андрія Демчука, Миколу Гордійчука, Анатолія Мушика, багато інших талановитих спортсменів. На жаль, у більшості важкоатлетичних залів нашої держави за останніх років двадцять не було ні ремонтів, ні поповнення інвентарем. Зараз у нашої федерації є чітко затверджений план, який передбачає у 2014 році виконання реконструкції 14 залів важкої атлетики у різних містах України. Наразі вже виконані ремонти у Харкові та Запоріжжі. Зал Здолбунівської ДЮСШ став третім. Ми знаємо цю школу уже давно і віримо, що після ремонту тут обов’язково з’являться нові чемпіони.


Володимир Григорович Гордійчук справді зробив вагомий внесок у розвиток не лише української, а й світової важкої атлетики. Він підготував 50 кандидатів в майстри спорту, понад 500 спортсменів масових розрядів, а також 5 майстрів спорту міжнародного класу - Юрія Воскобойнікова, Андрія Демчука, Миколу Гордійчука, Олексія Астахова, Анатолія Мушика. Спортсмени, котрих виховав Володимир Гордійчук, брали участь у Олімпійських іграх, вигравали престижні міжнародні змагання. Загалом важкоатлети нашого району встановили 71 рекорд України. Тому не може бути й мови, аби талановитий тренер думав про заслужений відпочинок, жартували присутні. Адже у спорті результати завжди є там, де з молоддю працюють справжні натхненники своєї справи.
- Дуже приємно, що у такому маленькому місті є настільки вагомі спортивні досягнення, - зазначив голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. - Сотні юних спортсменів пройшли через секцію важкої атлетики під керівництвом Володимира Гордійчука, не лише демонструючи серйозні спортивні досягнення, а й проймаючись справжнім почуттям колективізму та гордості за свою команду, тренера і рідне місто. Переконаний, що й надалі результати будуть чудовими.
Задоволення з приводу відкриття залу висловив і міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський, зазначивши, що реконструкція велася «ударними» темпами. Але найбільше захоплення оновлений зал, звісно, викликає у тих, хто щодня приходить сюди на тренування та прагне перемог.
- Раніше, до ремонту, тут була підлога нерівна, ламалося все. Тепер набагато краще, легше і приємніше тренуватися, - розповідає Віталій Смочек, який зараз активно готується до всеукраїнських чемпіонських змагань. - Я вже три роки займаюся, мені дуже подобається штанга, подобається важка атлетика. Спочатку приходив на тренування рідше, а потім звик робити це регулярно - 5-6 разів на тиждень.
Саме за надану можливість знайти себе у спорті та присвятити вільний час корисній справі треба дякувати і тим, хто допоміг реконструювати зал, і талановитому тренеру Володимиру Гордійчуку. Бо юні важкоатлети чітко розуміють, що таке шлях до перемоги, і не витрачають часу на байдикування.
Марина СТЕПАНЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry