У Новомильську відбулися змагання з футболу серед команд-аматорів, організаторами яких виступила молодіжно-ініціативна група цього села. Турнір був присвячений єдиній, цілісній та неподільній Україні. У змаганнях взяли участь сім команд: з Богдашева, Здовбиці, Івачкова, Загорощі, Тайкур та дві з Новомильська. Команди розподілили на дві групи, у кожній з яких усі зіграли між собою та визначили півфіналістів.
Найцікавішою та найзапеклішою виявилась боротьба у півфіналах і в фіналі. Переможця турніру вдалося визначити лише у серії післяматчевих пенальті, ним стала команда ХАОС (Богдашів). У фіналі їй поступилась і зайняла друге місце команда “Альянс” (Тайкури). Не менш цікавою була боротьба за третє місце між командами Здовбиці та господарів турніру - “Dream Team” (Новомильськ). І тут не обійшлося без футбольної “лотереї”, у якій сильнішими виявилися господарі турніру.


Головним суддею змагань був наддосвідчений місцевий рефері Валерій Квасюк. Під час церемонії нагородження призи отримали найкращий захисник, воротар та нападаючий. Ухвалили й рішення про те, що турнір стане щорічним. Підтримку та допомогу у проведенні спортивного заходу надали місцеві депутати Юрій Овчарук, Валерій Квасюк та Віктор Луцишин. Також в організації турніру взяли активну участь Петро та Святослав Горчаки і Владислав Овчарук.
Микола ВАСИЛЮК-ПОЛЮШЕК,
член молодіжно-ініціативної групи
с. Новомильськ.

Comments are now closed for this entry