На фото (ліворуч): чемпіон України,
майстер спорту України Микола ЧАБАН.

 

З 25 по 27 березня цього року в м. Бровари Київської області проходили змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів за участю команд з усіх областей нашої країни. Особливість цього турніру полягала в тому, що з переможців у різних вагових категоріях формувалася збірна команда, яка захищатиме честь України на чемпіонатах Європи та світу.
Успішним був виступ на цих змаганнях вихованця ДЮСШ Здолбунівської районної ради Миколи Чабана (вагова категорія 46 кг), який гідно продовжив чемпіонську ходу своїх товаришів, майстрів спорту Миколи Болотнюка – призера чемпіонату Європи та Віталія Руденка – чемпіона України. Показавши себе майстерним борцем, хлопець впевнено переміг у трьох поєдинках і у фіналі зустрівся з чемпіоном України з Херсона Василем Станчевим. Так вже склалося, що здолбунівські борці фіналів не програють. Микола також не зрадив цій традиції. У жорсткій боротьбі він здобув перемогу над міцним суперником, виконавши при цьому норматив майстра спорту України.
Ця перемога забезпечила нашому земляку путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться у травні.
Тож вітаємо чемпіона України Миколу Чабана і його наставника Віктора Куцеля з великою спортивною перемогою. Молодці хлопці! Так тримати!
Іван ПАРЧУК,
старший тренер
з вільної боротьби
Рівненської області,
суддя національної категорії.

Comments are now closed for this entry