Учасники змагань. 

     Минулих вихідних на базі фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” пройшов особисто-командний чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 44 спортсмени, які представляли 21 команду. 

     В особистій першості перемогу здобув Юрій Кінстач, а ось за призові місця боротьба точилась між Юрієм Гриценком, Олександром Шпаком, Артемом Ужинським, Юрієм Белащуком та Віталієм Тимоньком. Проте сильнішими виявились Віталій Тимонько – 2 місце та Олександр Шпак - 3 місце. У командному заліку переможцем стала команда “Емаус” (Віталій Тимонько, Ярослав Должанський), срібним призером - команда ВАТ “Волинь-цемент” (Артем Ужинський, Юрій Белащук), а “бронза” дісталася команді підліткового клубу за місцем проживання “Олімп” (Юрій Гриценко, Іван Лис).
Переможці та призери чемпіонату в особистому та командному заліках були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами сектора у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.
     Організатори змагань висловлюють подяку колективу фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” за надане приміщення та інвентар для проведення змагань.
Михайло Гарбовський,
завідуючий сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації,  
майстер спорту України.


 

Social button for Joomla

Comments are now closed for this entry