24 листопада 2013 року у м. Корець відбувся обласний етап ІІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Екостадіон». Метою обласної гри є стимулювання сімейного спортивного дозвілля з використанням природного потенціалу Рівненщини. Представляла наш район на обласному етапі сім’я Галіїв, яка змагалась з представниками Корецького, Гощанського, Осторозького районів та м. Острог.
За підсумками змагань у 3-х естафетах та інтелектуальному завданні «Знавці туризму», у впертій боротьбі перше місце в спортивній грі здобули представники Здолбунівщини.


Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Вітаємо родину Галіїв у складі тата - Дмитра Станіславовича, мами - Олени Леонтіївни, доньки Олександри та залученого гравця (легіонера) Ігора Павлуся, учня 5-го класу Здолбунівської гімназії.
Вл. інф.
На фото: переможці обласного етапу ІІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Екостадіон», у центрі - сім’я Галіїв.

Comments are now closed for this entry