Стало гарною традицією шахової спільноти Здолбунова проводити шахові турніри на честь шахістів-ювілярів.
Цього разу такий турнір організував на свою честь Михайло Бедратий. Михайлу Антоновичу виповнилося 65. Однак, моложаво підтягнутий, з торсом атлета, він явно не тягне на 65. Михайло і зараз у прекрасній спортивній формі - без проблем долає на велосипеді 20 км, а 24- кілограмові гирі у його мускулистих руках, ніби повітряні кулі. Адже у молоді роки займав призові місця на районних і обласних змаганнях з гирьового спорту. Та що там молоді роки! У 2011 році Михайло Антонович, виступаючи на змаганнях (не ветеранських!), по 25 разів вирвав лівою та правою 24-кілограмові гирі, а штовхнув 2х24 кг однією рукою 13 разів.


За фахом інженер-будівельник, більшу частину свого трудового шляху пропрацював майстром, виконробом на новобудовах Здолбунова (поки щось у місті будувалося). Продовжує трудитись і нині, не дивлячись на пенсійний вік.
Любов до шахів М. Бедратий проніс через усе своє життя, тож за першої ж можливості бере участь у шахових змаганнях.
Не зважаючи на «ювілейний» відтінок, турнір пройшов у жорсткій спортивній боротьбі.
Переможець визначився лише у останньому, 9 турі, у партії Кирилюк-Борзенко. Після 8 турів у Анатолія Кирилюка було 7 очок, у Йосипа Борзенка - 6, і у разі перемоги він наздоганяв лідера та ділив перше місце. Однак Й. Борзенко не зміг перемогти опонента - нічія. Таким чином, Анатолій Кирилюк виборов перше місце з результатом 7,5 з 9, друге посів Юрій Кошмак - 7 з 9, а третім став Йосип Борзенко - 6,5.
Знову приємно здивував 87-літній Михайло Коломійчук, вчинивши у четвертому турі розгром фавориту змагань Йосипу Борзенку. Фактично ця поразка коштувала шахісту першого місця.
А по закінченні турніру М. А. Бедратий вручив нагороди переможцям.
Ювіляр отримав задоволення, а шахісти – прекрасно організований на його честь турнір. Натомість, присутні побажали Михайлу Антоновичу провести у майбутньому шаховий турнір на честь свого 100-річчя!
Юрій Кошмак.

Технічні результати:
1. Кирилюк Анатолій - 7,5 з 9 можливих.
2. Кошмак Юрій - 7.
3. Борзенко Йосип - 6,5.
4. Намінський Ігор - 5,5.
5. Прокопчук Олег - 5.
6. Хоменко Володимир - 3,5.
7. Дрозд Олексій - 3.
8. Форманчук Богдан - 3.
9. Коломійчук Михайло - 2,5.
10. Макарець Борис - 1,5.

Comments are now closed for this entry