Здолбунівчанин Микита Єфімов, учень 4-го класу міської ЗОШ І ст. № 7, не дивлячись на свій юний вік, вже досяг вагомих спортивних вершин. Він неодноразовий учасник, призер і
переможець багатьох між­народних змагань з плавання. Так, цьогоріч хлопчина успішно виступив на турнірах у Польщі та Німеччині, ставши переможцем і призером на різних дистанціях і в різних стилях.
І ось не забарилася і нова перемога. 15-16 листопада Микита взяв участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з плавання у м. Трускавці, що мав назву “Нафтуся 2013”. На змаганнях були представлені 18 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл з міст Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Рівне, Калуш, Івано-Франківськ та ін., у складі яких виступали учні, які народилися у 2001-2002 рр. та 2003 р. і молодші.
На дистанції 50 м батерфляєм Микита Єфімов здобув перше місце і виконав норматив третього дорослого розряду, змагаючись з суперниками, які на рік старші від нього (сам він 2004 р. н.).


Хороший результат показав юний плавець і в запливі вільним стилем: серед 86 учасників 2001, 2002, 2003 років народження Микита був п’ятим.
Такі високі результати перспективного спортсмена тішать і дають надію на нові спортивні здобутки.
Микита є вихованцем ДЮСШ № 3 м. Рівне, його тренує досвідчений наставник Т. Г. Чорна. Багато часу підготовці юного плавця віддає і його тато. Хлопчик щодня відвідує басейн в Рівному, займаючись по півтори-дві години, впродовж яких він пропливає по 3-4 км.
Слід сказати, що, віддаючи перевагу професійним заняттям з плавання, Микита захоплюється й іншими видами спорту.
Тож будемо сподіватися, що наш юний земляк ще не раз порадує нас своїми успіхами.
Людмила ВАСЮК.
На фото: Микита ЄФІМОВ.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry