У Рівному 9-10 листопада цього року проходила першість області з важкої атлетики серед спортсменів 1999-2000 та 2000-2001 років народження. Змагання ці були відбірковими для участі у Всеукраїнській спартакіаді школярів 2016 року, тож для участі в них прибули представники з усіх районів Рівненщини.


Команда Здолбунівського району виступила дуже успішно, адже чи не у всіх вагових категоріях маємо переможців. Ними, зокрема, стали учень четвертого класу Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Василь Устименко (в/к 38 кг), учень восьмого класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Віталій Смочек (в/к 50 кг) і вихованець цього ж навчального закладу Сергій Руцінський (в/к 45 кг), Юрій Столярчук (в/к 69 кг), який нині навчається у Квасилівському професійному ліцеї. Також золото у своїх вагових категоріях завоювали восьмикласники ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Дмитро Шемчук (в/к 56 кг) та Анна Живюк (в/к 53 кг), а їх однокашник з одинадцятого класу Іван Олісієвець (в/к 62 кг) - срібло.
Вперше у змаганнях такого рівня брав участь і юний важкоатлет зі Здолбунова Павло Крашановський, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, і виступив теж досить успішно - посів четверте місце.
Переможці обласної першості були нагороджені призами, грамотами і медалями від організатора змагань. Приємним сюрпризом для усіх спортсменів команди Здолбунівщини стали цінні подарунки від районної організації Молодих Регіонів України.
Сергій АСТАХОВ,
майстер спорту
міжнародного класу.

Comments are now closed for this entry