Чемпіон України Дмитро ШИМЧУК.

Завоювали дві золотих медалі та встановили дев’ять рекордів України серед юнаків віком до 13 років важкоатлети - вихованці Здолбунівської ДЮСШ «Колос» на змаганнях, які відбулися у місті Тернополі.
Успіх цей забезпечила наполеглива праця юнаків та їх наставника - заслуженого тренера України Володимира Григоровича Гордійчука. Упродовж усіх літніх канікул хлопці чи не щодня, а то й двічі на день, до сьомого поту готувались до чемпіонату. До речі, тренер спортсменів свою відпустку разом із ними теж провів у залі важкої атлетики ДЮСШ.

Віталій СМОЧЕК під час встановлення рекорду України у ривку.

І от винагорода за важкий труд. У Тернополі один з наших спортсменів - восьмикласник Здолбунівської ЗОШ № 4 Віталій Смочек, котрий виступав у ваговій категорії до 50 кг, завоював золоту медаль. У ривку він підняв штангу вагою 62, 65 та 68 кг - три рекорди України для юнаків цього віку. Здібний юнак виборов чемпіонське звання і у поштовху, підкоривши штангу вагою 76, 80 та 82 кг, - теж рекорди. Рекордними були й суми у двоборстві: 138, 145 і 150 кг!

У минулому, 2012 році, Віталій також був чемпіоном України. Перспективному атлету лише 13.
Успішним був виступ на змаганнях у Тернополі і товариша В. Смочека по команді, учня Здолбунівської ЗОШ № 1 Дмитра Шимчука. У своїй ваговій категорії - до 56 кг - він у ривку підняв штангу вагою 70 кг, а у поштовху - 83 кг. Цей результат приніс йому золоту медаль чемпіона України. Зауважу, що першим спортивним наставником важкоатлета був молодий тренер Дмитро Володимирович Марчук.
Залікові очки збірній команді Рівненської області приніс також вихованець ДЮСШ Здолбунівської районної ради шестикласник ЗОШ № 4 Сергій Руцинський (7 місце).
- Я дуже радію здобуткам наших спортсменів і хочу побажати їм нових перемог, - зазначає В. Г. Гордійчук і продовжує. - От тільки прикро, що тренуються хлопці зовсім не в належних умовах - досі не проведено так потрібного ремонту в залі важкої атлетики. Стіни обсипаються, стеля протікає. Воду для душу гріємо кип’ятильником... Добре, що хоч опалення працює, за це дуже вдячні міському голові Ігорю Ольшевському.
Сподіваюсь, що наші здобутки посприяють якнайшвидшому вирішенню цих наболілих проблем і умови для тренувань важкоатлетів буде покращено.